پنج شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٦
 


پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور اعلام کرد:
دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره هاي کاردانی فنی, کاردانی حرفه‌ای و دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپيوسته) نظام آموزش مهارتی حرفه‌ای ثبت نام می کند.
جزئيات كامل ثبت نام از روز سه شنبه مورخ95/12/24 در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.
 ١٣٩٥/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
"کارگاه آموزشی سلامت روان، روابط زوجین"
"کارگاه آموزشی سلامت روان، روابط زوجین"
 ١٣٩٥/١٢/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر در جمع روسای مراکز علمی کاربردی هلال سراسر کشور:
نیاز روزافزون جامعه به افراد متخصص با مهارت های کاربردی/ نقش آفرینی موثر هلال احمر در جامعه با ارائه آموزش های علمی - کاربردی/ آموزش های هلال احمر باید به تغییر رفتار، مهارت و تاثیرگذاری در جامعه منجر شود
رئیس جمعیت هلال احمر در جمع روسای مراکز علمی کاربردی هلال در سراسر کشور با اشاره به اینکه آموزش، ماموریت اصلی و رسالت سنگین هلال احمر است و جمعیت می تواند در حوزه آموزش نقش آفرینی مهمی داشته باشد، تاکید کرد: خروجی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال باید منجر به یک تغییر رفتار، مهارت و تاثیرگذاری در جامعه شود.
 ١٣٩٥/١٢/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در کارگاه آموزشی روسای مراکز علمی کاربردی هلال مطرح کرد:
نشان و خوشنامی جمعیت هلال احمر؛ میزبان مراکز علمی کاربردی هلال ایران/استقرار نظام دانش – ارزشی در جمعیت هلال احمر
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر اعلام کرد: میزبان مراکز علمی کاربردی هلال احمر، نام، نشان و خوشنامی این جمعیت است و باید در همه حال حرمت این میزبان را حفظ کرد.
 ١٣٩٥/١٢/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام و المسلمین معزی تاکید کرد:
رشد و تعالی علمی بر پایه ایمان، اساس هر اقدام تاثیر گذار و نتیجه بخش در کشور است
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر روز سه شنبه ۱۰ اسفندماه با حضور در کارگاه آموزشی مراکز علمی-کاربردی جمعیت هلال احمر سراسر کشور برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) به تبیین شخصیت خطیر و ارزشمند آن حضرت پرداخت و بر الگوپذیری از فضائل ایشان تاکید کرد.
 ١٣٩٥/١٢/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>