چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

در قم: برگزاری مراسم گرامیداشت مقام استاد و اجرای طرح نگین سرخ ویژه ی کلیه ی مدرسان مراکز علمی کاربردی استان قم

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کابردی هلال احمر استان قم، سمیرا سنگی گفت: هدف مراکز علمی کاربردی آموزش نيروی انسانی متخصص می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعاليتی که به آنها محول می شود، دانش و مهارت لازم را کسب نمايند. با توجه به تعداد قابل توجه دانش آموختگان مرکز علمی کاربردی هلال احمر استان قم  در رشته ی امداد سوانح در مقطع کاردانی و کارشناسی و لزوم ارزیابی میزان توان علمی این دانش آموختگان ،این مرکز  همزمان با برگزاری مراسم تجلیل از مدرسان ، اقدام به برگزاری طرح آموزش امداد و کمک های اولیه با عنوان " نگین سرخ" برای کلیه مدرسان مراکز علمی کاربردی استان قم نموده است.

وی افزود: علت نامگذاری این دوره به عنوان" نگین سرخ" این است که مدرسان این دوره فارغ التحصیلان دوره های کاردانی و کاردانی به کارشناسی امداد و سوانح می باشند که در مراکز علمی کاربردی هلال احمر استان قم تحصیل نموده اند،که خود این امر نمادی از موفقیت و درخشش فارغ التحصیلان مراکز علمی کاربردی هلال احمر در عرصه ی علمی و آموزشی می باشد.

 لذا،  این مراسم با حضور جناب آقای دکتر عالی پور معاونت محترم استاندار قم، جناب آقای دکتر گل فشان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم ، جناب سرهنگ حاجی زاده ، رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان قم، جناب آقای دکتر صابر مشاور محترم امور اقتصادی استاندارقم و جمعی از اساتید و فرهیختگان مراکز علمی کاربردی استان قم در مورخ 14/02/96  در مجتمع فرهنگی – ورزشی هلال احمر استان قم در مرکز آموزش های تخصصی امداد و نجات برگزار گردید.

                                                                                                       

در ادامه دکتر محمد گل‌فشان مديرعامل جمعيت هلال احمر استان قم با اشاره به اينکه براي پويايي و حرکت روزافزون مجموعه هلال احمر نيازمند تفکر، انديشيدن و راهنمايي اساتيد و دانشجویان هستيم، اظهار کرد: مجموعه موفقيت‌هاي مرکز علمی کاربردی جمعيت هلال احمر استان قم در زمينه‌هاي مختلف حاصل زحمات و تلاش‌هاي اساتيدي است که تلاش مي‌کنند علم و تجربه خود را در اختيار نسل جوان قرار دهند.

همچنین دکتر عالی پور معاونت محترم استاندار قم به ضرورت توجه به آموزش امداد و کمک های اولیه بخصوص برای کارکنان ادارات اشاره نمود و در پایان از اساتید برتر در گروه های آموزشی مرکز نیز تقدیر بعمل آمد.

 


١٢:٢٣ - شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٤٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج