پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر صورت گرفت:

بازدید دکتر کاظم شریفی از غرفه‌های مؤسسه علمی کاربردی هلال ایران و جمعیت هلال احمر استان تهران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

 

همزمان با 18 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر دکتر کاظم شریفی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از غرفه‌ ناشران عمومی و دانشگاهی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال احمر و غرفه‌های آموزشی جمعیت هلال احمر استان تهران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مصلی تهران بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در این بازدید که سعید الهی مشاور فرهنگی و ارتباطات و دکتر مهدی نجفی مدیرکل آموزش‌های عمومی، پایه و همگانی نیز دکتر شریفی را همراهی می‌کردند دکتر زهرا مهریزی معاون پژوهشی مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران توضیحاتی در خصوص وضعیت انتشارات مؤسسه ارانه داد و گفت: ما در نمایشگاه امسال برای اولین بار در دو بخش مهم ناشران عمومی و ناشران دانشگاهی در دو غرفه مجزا حضور فعال داریم.

وی افزود: تاکنون 155 عنوان کتاب تخصص و حرفه‌ای با هدف تأمین منابع علمی مورد نیاز جمعیت هلال احمر تولید شده است که برخی از این عناوین بارها تجدید چاپ شده‌اند.

در این بازدید دکتر شریفی ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته بر استمرار مناسبت‌های پژوهشی و تولید بهتر کتب مورد نیاز مخاطبان جمعیت در سطوح مختلف تأکید کرده و خواستار توجه جدی مدیران مربوطه به محتوا و کیفیت علمی انتشارات معاونت متبوعه گردید.

شایان ذکر است سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران از 12 تا 22 اردیبهشت ماه سال‌جاری در مصلی تهران دایر است و مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران در بخش ناشران عمومی، سالن شبستان، راهروی 26، غرفه 10 و همچنین بخش دانشگاهی سالن F1، راهروی 1، غرفه 356 پذیرای علاقمندان است.

 


١٤:٠٠ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٢٦١    /    تعداد نمایش : ٣٠٣٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج