چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران برگزار شد:

مراسم تودیع و معارفه رئیس و سرپرست حراست مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران؛ این مراسم با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر  و جمعی از معاونین، مسئولان و کارکنان مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران، صبح  روز سه شنبه مورخ 30 آبان‌ماه در سالن همایش‌های مؤسسه برگزار گردید.

در این مراسم دکتر زهرا مهریزی معاون پژوهشی مؤسسه به نیابت از دکتر علی حائری رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران با تجلیل از خدمات بی شائبه و متواضعانه جناب آقای طهماسبی طی سالها تلاش و کوشش ایشان در جهت تأمین آرامش، امنیت و برقراری عدالت در بین کارکنان و دانشجویان، سخنانی ایراد نمود.

همچنین دکتر سید حمید جمال الدینی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با قدردانی از زحمات جناب آقای طهماسبی، تقوا، تدبیر و رازداری را از خصائل ایشان برشمرد و ضمن آرزوی موفقیت برای آقای کرمی، تاکید کرد: فراموش نکنیم خدمت به خلق خدا  اولویت و سرلوحه کار در جمعیت هلال احمر است.

ایشان حوزه عملکرد را  مهم دانست و گفت: عملکرد افراد، حوزه اصلی ارزیابی است بنابراین مراقب باشیم از این امر مهم غافل نشویم، همچنین وی بر حفظ وحدت، همدلی و تلاش برای ارتقاء اثربخشی در مجموعه تأکید نمود.

در ادامه این مراسم آقای حسینی مشاور مدیرکل حراست و معاون حفاظت فیزیکی دفتر حراست و همچنین آقایان طهماسبی و کرمی به سخنرانی پرداختند.

 


١٤:٢٢ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٥٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج