چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور دکتر احمد سلطانی به مناسبت روز زن؛

کارکنان زن معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و موسسه آموزش عالی هلال تکریم شدند

عصر امروز سه شنبه 7 اسفندماه سال جاری طی دیداری جداگانه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) از کارکنان زن معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر و مؤسسه آموزش عالی هلال ایران تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، در این دو دیدار که با حضور دکتر احمد سلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری و سرپرست مؤسسه آموزش عالی هلال ایران به اتفاق جمعی از مشاوران و مدیران این دو مجموعه برگزار شد کارکنان زن به مناسبت فرارسیدن روز مادر و زن، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل مورد تکریم قرار گرفتند.

دکتر احمد سلطانی در این مراسم با اشاره به نقش مؤثر شخصیت زن در ترویج مهرورزی در جامعه گفت: در صورت نهادینه شدن مهربانی در سطوح مختلف اقشار مردمی، بی تردید آلام بشری در مقاطع مختلف زمانی کاهش یافته و شرایط برای رسیدن به یک جامعه ایده آل با مردمانی همدل و صلح جو فراهم خواهد شد.

وی افزود: تمجید از کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر به ویژه زنان پرکار و با انگیزه با توجه فعالیت های ایشان در حوزه حرفه ای و شخصی و خانوادگی می توان موجب ارتقای سطح فرهنگ سازمانی و اراده همکاران در انجام مأموریت های جاری شود.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران خانم در بخش های مختلف حوزه آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر در تهران و استان ها خاطر نشان کرد: با تکیه بر تعاملات سازمانی و فرا سازمانی و با امید به ظرفیت ها و تجارب همکاران و دیدگاه های کارشناسی آنان قطعا در آینده ای نه چندان دور شاهد تحولات جدی و اثربخش در این دو مجموعه خواهیم بود.


٢١:٢٩ - سه شنبه ٧ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٦٠١    /    تعداد نمایش : ٢٧٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج