چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

در حکمی از سوی رئیس جمعیت هلال احمر؛

دکتر کاظم شریفی معاون آموزش، پژوهش و فناوری و سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن حکم دکتر علی اصغر پیوندی خطاب به دکتر کاظم شریفی به شرح زیر است: 

«با عنایت به مراتب دانش، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «معاون آموزش، پژوهش و فن آوری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید. 

خدمت در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان مظهر و نماد روحیه انسان دوستانه ملت ایران و مهمترین متولی خدمات انسانی داوطلبانه در کشور افتخاری است بزرگ و مسئولیتی است خطیر. توسعه کیفی و کمی فعالیتهای حوزه آموزش، پژوهش و فن آوری به عنوان یکی از راهبردهای اصلی حرکت پرشتاب در مسیر اهداف جمعیت هلال احمر نیازمند سرمایه گذاری چشمگیر مادی و معنوی است. 

بر این اساس انتظار دارم در چارچوب موازین قانونی و شرعی و سیاست ها و اسناد بالادستی به ویژه برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر، با تاکید بر نخبه گرایی و تحول گرایی و تکیه بر دانش، تجربه و خلاقیت سرمایه انسانی ارزنده جمعیت هلال احمر، در خصوص برنامه ریزی و سیاستگذاری جامع مبتنی بر نیازهای جامعه برای افزایش اثربخشی فعالیتهای آموزشی اعم از آموزش همگانی و تخصصی، ترویج و تعمیق رویکرد پژوهش محور بر پایه شواهد علمی در تمام شئون سیاستگذاری و مدیریت در جمعیت هلال احمر، ایجاد هماهنگی و هم افزایی میان فعالیتهای آموزشی و پژوهشی در تمامی واحدهای تابعه، توسعه همکاری های علمی جمعیت با دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور در جهت استفاده از ظرفیتهای متنوع آنان در مسیر اهداف جمعیت و نیز استفاده از فرصت های کم نظیر جمعیت هلال احمر برای توسعه علوم و تحقیقات و فن آوری در کشور، توسعه فعالیتها و همکاری های آموزشی و پژوهشی جمعیت در ابعاد بین المللی، و نیز شناسایی و معرفی فن آوریهای نوین مورد نیاز برای ارتقای خدمات جمعیت اهتمام نمایید. از همه واحدهای تابعه جمعیت هلال احمر انتظار دارم در ایم مسیر نهایت همکاری را با معاونت آموزش، پژوهش و فن آوری به عمل آورند.

ہالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

بنا بر این گزارش، دکتر پیوندی در حکم دیگری، دکتر شریفی را به عنوان سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

« با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران» منصوب می شوید. ماموریتهای متعدد و گسترده جمعیت هلال احمر، ضرورت توجه و بهره گیری کامل از علوم و فنون نوین را برای نیل به اهداف آن ضروری نموده است. از این رو انتظار دارم جنابعالی ضمن بهره مندی از رهنمودهای کارشناسان و صاحبنظران متخصص، تمام توان علمی و اجرایی خویش را به منظور ارتقای سطح علمی مؤسسه و همچنین توسعه آموزش های مهمی و کاربردی، تخصصی، تهیه و تدوین و اجرای طرحها و هدفهای آموزشی مؤسسه و انجام کلیه امور تحصیلی و دانشجویی بکار گیرید. بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

دکتر کاظم شریفی با رتبه 10 کنکور سراسری سال 1373 دارای دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکترای تخصصی (PhD) پزشکی سلولی و مولکولی از دانشگاه یاماگوچی، ژاپن می باشد و هم اکنون عضو هیات علمی گروه بیوتکنولوژی در دانشکده فن‏آوری‏های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. در رزومه کاری و اجرایی وی علاوه بر سمت ها و مدیریت های مختلف در حوزه های آموزش و پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سرپرستی اداره کل آموزش سازمان نظام پزشکی، مشاور رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، عضویت در هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی و همچنین شورای پژوهشی سازمان بهزیستی کشور نیز به چشم می خورد.
وی علاوه بر تالیف مقالات متعدد علمی و کسب رتبه های مختلف آموزشی و پژوهشی در جشنواره های مختلف (رتبه دوم چشنواره ابن سینا،رتبه نخست کتاب سال دانشگاهی،رتبه نخست کتاب سال دانشجویی و...) عضویت در گروههای تالیف کتاب های درسی متعددی را نیز تجربه کرده است.

 


١٠:٢٤ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٢١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج