شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مراسم بزرگداشت مقام استاد و روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر مطرح شد:

تأکید بر توجه به اخلاق و تربیت قبل از تعلیم/جمعیت هلال احمر ایران سردمدار آموزش دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی مؤسسه هلال ایران: دکتر علی حائری در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته گرامیداشت مقام معلم و تقارن آن با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر گفت: معلمی شغل انبیاست و خوشا به حال معلمان که ادامه دهندة راه و روش انبیاء هستند.

رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران معلمان را از خودگذشتگانی دانست که سالهای زیادی از عمرشان را صرف تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم می کنند. وی با تأکید بر توجه به مسائل اخلاقی و جلوگیری از کم رنگ شدن اخلاق در بین نسل جوان،گفت: تربیت اولین وظیفه معلمان قبل از تعلیم است و کسانی رستگارند که تعلیم را با تربیت خوب همراه کنند.

در بخش دیگر این مراسم پورخانعلی نمایندة فدراسیون صلیب سرخ در ایران مطالبی درباره تاریخچه صلیب سرخ و هلال احمر ایران بیان نمود. وی همچنین آموزش آکادمیک و دانشگاهی در جمعیت هلال احمر ایران را یکی از وجوه تمایز آن با دیگر جمعیت‌های ملی دانست.

در ادامه ؛ مهندس تجلی نماینده معاونت فرهنگی دانشگاه جامع و مدیر تربیت بدنی حوزه ستادی دانشگاه جامع، همچنین حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و استاد مدعو موسوی چلک به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

اجرای موسیقی زنده و تقدیر از اساتید و همچنین پذیرایی،  از دیگر برنامه های این مراسم بود.


٠٦:١٠ - سه شنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٦٣٣    /    تعداد نمایش : ١١٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج