چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

با نظارت مؤسسه آموزش عالي علمي- كاربردي هلال ايران:

اولین جلسه دفاع دانشجویان مقطع کارشناسی حرفه‌اي ارشد برگزار شد

به گزارش روابط عمومي مؤسسه آموزش عالی هلال ایران، اولين جلسه دفاع دانشجویان دوره کارشناسی حرفه‌ای ارشد رشته بهداشت رواني و اجتماعي در بحران با حضور راهبر، مشاور کلان پروژه، اساتید راهنما و مشاور، اساتید ناظر و داور، معاون آموزش عالي موسسه به عنوان نماينده دستگاه متقاضي، دبیر و نماینده تحصیلات تکمیلی دانشگاه جامع علمي كاربردي واحد استان تهران در موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران برگزار گردید و سه نفر از دانشجویان از پروژه‌های تخصصی خود دفاع نمودند.

 

دكتر فريبا شاه محمدي معاون آموزش عالي موسسه گفت: رشته "كارشناسي حرفه‌اي ارشد بهداشت رواني و اجتماعي در بحران" در راستای ماموریت‌هاي جمعيت هلال‌احمر كه عهده دار ارائه خدمات حمايت رواني و اجتماعي به آسيب ديدگان در سوانح و بلايا مي‌باشد، توسط مؤسسه براي پرسنل، امدادگران، و ساير سازمان‌هاي مردم نهاد كه با جمعيت هلال احمر همكاري دارند در سال 1391 تدوين شده است.

شاه محمدي در ادامه افزود: اين امر در چرخه مديريت بحران به عنوان يكي از وظايف اصلي جمعيت هلال احمر محسوب مي‌گردد كه در مرحله پيشگيري و آمادگي، تاب آوري افراد را ارتقا مي‌دهد و در زمان پاسخگويي مي‌تواند به عنوان يكي از تيم‌هاي اصلي انجام وظيفه نمايد. بديهي است متخصصيني كه بتوانند با تخصص و مهارت كافي همزمان به عکس‌العمل‌های رواني و اجتماعي در سوانح  بپردازند و آنها را تحت كنترل درآورند تا آرامش را به افراد جامعه برگردانند، نقش موثر و بسزایی در زمان سانحه و پس از آن دارند.

 

 در پایان جلسه، اعضای کمیته راهبری نسبت به تایید هر سه پایان­نامه با درجه­ بسیار خوب به شرط رفع ایرادات و نقطه نظرات اساتید داور و ناظر اقدام نمودند. 


٠٨:٥٨ - سه شنبه ٣ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٨٦٩    /    تعداد نمایش : ١٠٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج