چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران با رئیس صلیب سرخ نیکاراگوئه مطرح شد:

به گزارش روابط عمومی؛ دکترعلی حائری رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران در دیدار با دره خوزه کادرون وگا؛ رئیس صلیب سرخ نیکاراگوئه و هیأت همراهش اظهار داشت:

جمعیت هلال احمر ایران با حمایت و پشتیبانی وسیع مردم، بر اساس اساسنامه خود، فعالیت‌های گسترده‌ای در ابعاد مختلف با ارگانهای داخل و خارج از کشور، نهادهای بین المللی و فدراسیون جهانی دارد.

وی همچنین حسن شهرت جمعیت هلال احمر، برخورداری از سیستم حفظ سطح استاندارد عملکرد درونی و کیفیت با آموزش مستمر را از نقاط قوت این جمعیت برشمرد.

تشریح آمار و ارقام دانشجویان و فارغ التحصیلان از 34 مرکز علمی کاربردی سراسر کشور، اهم فعالیت‌ها و طرح‌های پژوهشی، اولویت های آموزشی و... از جمله مطالبی بود که توسط معاونین و مدیران  معاونت آموزش،پژوهش و فناوری و مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران مطرح شد.

رئیس صلیب سرخ نیکاراگوئه ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب جمعیت هلال احمر ایران گفت: هدف اصلی ما شناخت تجربیات شما به خصوص در امر آموزش به خانواده‌ها است که با توجه به جوان بودن کشور نیکاراگوئه، این یکی از بزرگترین نگرانی‌های ما به شمار می‌آید.

وی با تأکید بر افزایش همکاری‌های دوجانبه و تشکر از مهمان نوازی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از ایشان برای بازدید از جمعیت ملی کشورش  و بخشهای مختلف آن دعوت کرد.


٠٣:١٥ - چهارشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٢٧٢    /    تعداد نمایش : ٩٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج