چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

طی احکامی جداگانه از سوی ریاست جمعیت هلال احمر؛

دکتر احمد سلطانی به سمت "سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فن‌آوری جمعیت" و"سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران" منصوب شد

دکتر پیوندی ریاست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران؛ در احکام جداگانه ای دکتر احمد سلطانی را به سمت "سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فن‌آوری جمعیت"و"سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران"منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر پیوندی، در حکم انتصاب دکتر احمد سلطانی به سمت "سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فن‌آوری جمعیت"آورده است: «نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان "سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری" منصوب می شوید. بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

بنابر این گزارش دکتر علی اصغر پیوندی در حکم انتصاب دکتر احمد سلطانی به سمت "سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران" آورده است: «با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران" منصوب می شوید.

از این رو انتظار دارم جنابعالی ضمن بهره مندی از رهنمودهای کارشناسان و صاحبنظران متخصص، تمام توان علمی و اجرایی خویش را به منظور ارتقای سطح علمی موسسه و همچنین توسعه آموزش های علمی و کاربردی، تخصصی، تهیه و تدوین و اجرای طرح ها و هدف های آموزشی موسسه و انجام کلیه امور تحصیلی و دانشجویی به کار گیرید. بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید؛ از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.

 


١١:٤٧ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٠٨٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج