چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته جهانی کارآفرینی برگزار شد:

هفتادو ششمین نشست علمی معاونت پژوهشی با عنوان «کارآفرینی با رویکرد فناوری‌های نوین»

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران، هفتاد و ششمین نشست علمی با عنوان«کارآفرینی با رویکرد فناوری‌های نوین» با سخنرانی دکتر نادر غنی زاده، دکترای کارآفرینی دانشگاه تهران و مهندس احمد بختیاری کارآفرین نمونه کشوری در حوزه امداد و نجات و مؤسسه خانه نجات ایران، همچنین با حضور جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر، دانشجویان و علاقه‌مندان به این حوزه در روز سه شنبه 7 آذر 1396 برگزار گردید.

آمو در ابتدای این نشست دکتر زهرا مهریزی، سرپرست معاونت پژوهشی مؤسسه ضمن تبریک آغاز زعامت و امامت حضرت ولیعصر (عج) و خوشامدگویی به حاضرین،در اهمیت پرداختن به موضوع کارآفرینی در دنیای امروز مطالبی را ایراد نمود.

دکتر نادر غنی زاده، دکترای کارآفرینی دانشگاه تهران، ضمن توضیح در مورد مؤلفه‌ها و فرآیندهای کارآفرینی،به بررسی نظریات مختلف علمی در این خصوص و همچنین درباره اصول و مبانی مبحث کارآفرینی به ارائه سخنرانی پرداخت.

مهندس احمد بختیاری، کارآفرین نمونه کشوری در حوزه امداد و نجات و مؤسس خانه نجات ایران نیز به عنوان دیگر سخنران این نشست، در رابطه با استفاده از فناوری‌های نوین در کارآفرینی بویژه در حوزه مورد نظر، و همچنین کلیدهای موفقیت در کسب درآمد از کارآفرینی بطور مبسوط توضیحاتی ایراد نمود.

 در انتها معاونت پژوهشی مؤسسه، با توجه به اهمیت موضوع کارآفرینی و نیاز به توان افزایی دانشجویان در این خصوص اعلام نمود: بزودی کارگاه‌های مهارتی تخصصی در این زمینه برای استفاده دانشجویان و اساتید مؤسسه برگزار خواهد گردید.


١٤:٠٨ - چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٣٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج