شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

در نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای 25 ساله دانشگاه جامع علمی-کاربردی صورت گرفت:

بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی،معاون پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی-کاربردی از غرفه مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران

بیست و پنجمین سال تأسیس دانشگاه علمی- کاربردی نمایشگاهی از دستاوردهای این دانشگاه از تاریخ 10 الی 13 مردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی تهران با حضور پرشور مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران و مراکز آموزش علمی کاربردی هلال تهران، استان تهران و استان البرز به همت معاونت پژوهشی مؤسسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران: در این نمایشگاه بیش از 30 طرح و اختراع از دانشجویان نخبه این مراکز از جمله: ارائه پهباد چهارموتوره امدادرسان،  پتوی زندگی بخش، پنل کمک آموزشی ارتباطات وایرلس(بی سیم)، هگزا کوپتر شش موتوره امدادی مسیریاب حرفه ای امدادی ربات مازوفتو، ربات کمک کننده به نابینایان، جعبه مارگیری ویژه آتش نشانان، دستکش هوشمند آتش نشانی و... و همچنین نزدیک به پنجاه عنوان کتاب آموزشی امدادی برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شد.

همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی از دیگر برنامه های انجام شده در حاشیه این نمایشگاه بود که از آن جمله می توان به کارگاه کمک‌های اولیه توسط مرکز علمی کاربردی هلال تهران که با استقبال بازدیدکنندگان برگزار شد، اشاره نمود.

مراسم اختتامیه این نمایشگاه در صبح روز جمعه 13 مرداد ماه با اجرای برنامه های متنوع برگزار شد.

 

 

 


١٠:٥٦ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٦٨٤    /    تعداد نمایش : ١٣٦٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج