موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران

جمعه 08 اسفند 1399

پیام تبریک دکتر همتی به‌مناسبت روز دانشجو

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک گفت و افزود: امیدوارم دانشجویان جمعیت هلال احمر که علاوه بر نایل شدن به افتخار دانشجویی، پرچم‌دار آرمان‌ها و ارزش‌های انسان دوستی، صلح و ایثار در جمعیت هلال احمر اند در سنگر پیشرفت علمی کشور و خدمت به جامعه هدف این جمعیت نیز موفق و منصور باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن پیام دکتر کریم همتی بدین شرح است: «هرسال با فرارسیدن روز دانشجو فرصتی فراهم می آید تا بار دیگر در خصوص هویت تاریخی و رسالت ایرانی و اسلامی دانشجو، تاملی عمیق تر داشته باشیم.

16 آذر یادآور حماسه سازی سه دانشجوی شهیدی است که جان خود را در راه صیانت از ارزشهای استکبارستیزانه دانشگاه، نثار کردند. این روز را باید، روز ادای دین دانشگاهیان به ملت شریف ایران دانست؛ روزی که می توان از آن به عنوان الگوی مجاهدت و بصیرت دانشجویی در راه پژوهش و تعالی کشور یاد کرد.

امروز به برکت خون این سه شهید دانشجو و سایر شهیدان انقلاب اسلامی، کشور ما یکی از پرچمداران اصلی پبشرفت علمی در جهان است و همه ما وظیفه داریم با تلاش و همت مضاعف در عرصه های علمی و پژوهشی، پاسدار دستاوردهای به جا مانده از این شهیدان باشیم.

اینجانب به‌عنوان عضو کوچکی از جامعه علمی کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، این روز را به همه دانشجویان گرامی تبریک می گویم و امیدوارم دانشجویان جمعیت هلال احمر که علاوه بر نایل شدن به افتخار دانشجویی، پرچم‌دار آرمان‌ها و ارزش‌های انسان دوستی، صلح و ایثار در جمعیت هلال احمر اند در سنگر پیشرفت علمی کشور و خدمت به جامعه هدف این جمعیت نیز موفق و منصور باشند.»

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *