موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران

دوشنبه 16 تیر 1399

برگزاری مراسم آئین تجلیل از مدرسان مرکز علمی کاربردی هلال

برگزاری مراسم آئین تجلیل از مدرسان مرکز علمی کاربردی هلال

مراسم آئین تجلیل از مدرسان مرکز علمی کاربردی  جمعیت هلال احمر استان البرز با حضورجمعی از مسئولین واساتید دراستان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز : مراسم آئین تجلیل از اساتید و مدرسان مرکز علمی کاربردی هلال در هفته اول خردادماه با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز و رییس دانشگاه مرکزعلمی کاربردی استان البرز برگزارشد.

در این مراسم دکتر چرخساز ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز ضمن تقدیر وتشکر از اساتید این مرکز در خصوص نقش و تربیت دانشجو در حوزه امداد و نجات در این مرکز گفت : آموزش امدادونجات ارتباط مستقیم با جان انسانها دارد و وقتی این آموزش کامل باشد ثمره آن نجات جان انسانها است و نجات جان یک انسانبرابر است با نجات جان تمام انسانها.

وی افزود: جمعیت هلال احمراستان البرز و مرکز علمی کاربردی هلال در تلاش است تا مانند سایر مراکز علمی کاربردی فضایی مناسب ویژه اساتید و دانشجویان محیا نماید تا این آموزش در فضایی مناسب و با کیفیت ارائه شود . در حال حاضر نیز مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان البرز یکی از با کیفیت ترین مراکز آموزشی در بین مراکز علمی کاربردی سطح استان محسوب می گردد .

وی اضافه کرد : در تلاش هستیم بتوانیم مرکز علمی کاربردی هلال احمر استان البرز را در سال تحصیلی جدید  به مکان مد نظر انتقال دهیم تا فضای آموزش مناسب ترگردد .

دکتر سادات حسینی ، رییس دانشگاه علمی کاربردی استان البرز نیز در این مراسم با اشاره به نقش والای معلم اظهار داشت: بعد از خداوند متعال که اولین معلم در دنیااست پیامبران ،امامان ،پدرومادر شما معلمین هستید که نقش آموزش را برعهده دارید تا انسان را به کمال برسانید.

وی افزود :معلمان جایگاه بالایی دارند ، وقتی گفته میشود کسب علم واجب است ، این واجب راچه کسی آموزش میدهد شما اساتید پس باید تزکیه نفس داشته وعلم کسب کنید تا رسالتی که بر دوش شماست به نحوه احسن انجام دهید

گفتنی است در این مراسم به 5 نفر از اساتید این مرکز از جمله ایرج ترابری ، جهانگیر جعفری ، احمد شفا زاده ،آرمان دعوتی و شهرزاد صالحی که در زمینه های مختلف آموزشی ، علمی و پژوهشی و اجرایی فعال بوده اند بعنوان اساتید نمونه ویک نفر از پرسنل خدوم این مرکز با اهداء لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد .

کلمات کلیدی