موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران

جمعه 24 مرداد 1399

همزمان با اولین نشست مجازی سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری با معاونین آموزش و پژوهش استان ها عصر روز دوشنبه 12 خرداد ماه سال جاری با حضور مدیران کل، روسای ادارات، مدیران و کارکنان این معاونت از خدمات بی شائبه دکتر احمد سلطانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر خسرو رحمانی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات شایسته دکتر احمد سلطانی گفت: مستندات و برنامه ریزی های بسیار خوبی انجام شده است همچنین در حوزه آموزش های مجازی بسترسازی لازم و زیرساخت های مکفی صورت پذیرفته که وقت عملیاتی کردن آن است و امیدواریم این مسیر بهتر از گذشته ادامه پیدا کند.

او ادامه داد: آنچه در جمعیت هلال احمر صورت گرفته ارزشمند بوده است و ما تلاشمان این است که این زحمات را پاس بداریم و به سمتی برویم که مردم تمام آموزش های لازم را برای تمامی حوادث و سوانح احتمالی دیده باشند تا آمادگی لازم را برای مقابله با رخدادهای احتمالی داشته باشند.

دکتر احمد سلطانی، سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران و معاون اسبق آموزش، پژوهش و فناوری گفت: تنها در سال 98 با همکاری و همیاری چشمگیر تیم آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر در سراسر کشور موفق به برنامه ریزی و اجرای  بیش از 60 اقدام و فعالیت جدید در تمامی حوزه های مرتبط شدیم.

وی ضمن تشکر از کارشناسان و مسئولین ستادی و استانی حفظ و احیای مؤسسه آموزش عالی هلال ایران و مراکز علمی کاربردی هلال احمر در سراسر کشور را از مهمترین اقدامات صورت گرفته علی رغم تمام مشکلات و موانع پیشرو برشمرد.

سرپرست موسسه آموزش عالی هلال ایران با ابراز امیدواری برای تداوم دوستی ها و همکاری ها گفت: امیدوارم پرچم آموزش با همت و حمیت شما بالاتر رود و سرمایه گذاری مناسبی برای آیندگان باشد.

شایان ذکر است در این جلسه مجازی با معاونین آموزش و پژوهش استان ها، مدیران کل، روسای ادارات و مدیران و کارمندان ستادی نیز حضور داشتند و از زحمات دکتر احمد سلطانی تجلیل شد.  

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *